Branżowe targi ARCHITECT@WORK Warsaw 2023

Druga odsłona targów ARCHITECT@WORK w Warszawie odbyła się w dniach 15-16 maja 2023 roku. Dodatkowe seminaria przeprowadzono w ostatnich dniach tego miesiąca. Organizatorzy pochwalili się wzrostem liczby odwiedzających aż o 25% w stosunku do pierwszej edycji w 2022 roku. Wydarzenie ma wszelkie argumenty, by w kolejnych latach przyciągać polskich i zagranicznych architektów oraz projektantów.
Co to jest ARCHITECT@WORK?
ARCHITECT@WODK Warsaw 2023 to branżowe wydarzenie. Jego odbiorcami są projektanci wnętrz i architekci. Podczas dwudniowego wydarzenia, odwiedzający mieli okazję poznać ponad 200 innowacyjnych produktów. Event odbył się według dość unikalnego schematu. Branżowe nowinki poznaliśmy na seminariach, mogliśmy również poznać najnowsze materiały - zaprezentowano je w formie wystawy. Nie zabrakło też elementów sztuki. Event odbył się w EXPO XXI, czyli miejscu doskonale dopasowanym do podobnych wydarzeń.
Dla wielu architektów i projektantów wnętrz kluczowym elementem ARCHITECT@WORK Polska 2023 była część networkingowa. Odbyła się w salonowej atmosferze, która pomagała w nawiązaniu kontaktów. Uczestnicy wydarzenia mogli również skorzystać z nieodpłatnego cateringu i napojów.
Liczna obecność insiderów, architektów i projektantów podczas A@W w Warszawie
15-16 maja 2023 roku odbyła się druga edycja ARCHITECT@WORK Polska. Cieszyłą się sporym zainteresowaniem, nic więc dziwnego że organizator planuje kolejne edycje. Podczas seminariów odbyły się liczne dyskusje, między innymi na tematy związane ze zrównoważoną architekturą, czy wykonywaniem projektów premium dla wymagających klientów.
Liczna obecność projektantów wnętrz mieszkalnych, architektów i pozostałych osób związanych z branżą ucieszyła wystawców. Wśród nich najwięcej było oczywiście firm z Polski, choć na ARCHITECT@WORK pojawiły się też firmy z Włoch, Niemiec, Hiszpanii i innych europejskich krajów. Wśród stoisk nie zabrakło uznanych marek, jak Acustio, Artemide, Bachmann, 3M, Vank, Maro, Kvadrat, Ceramika Paradyż, Fakro, czy Geberit.
Producenci, importerzy i krajowi dostawcy pokazali swoje produkty
W trakcie wydarzenia ARCHITECT@WORK swoje stoiska miały firmy związane z naszą branżą. Wśród nich znaleźliśmy produkty i rozwiązania z zakresu:
- konstrukcji budowlanych;
- systemów budowlanych;
- wyposażenia wnętrz mieszkalnych;
- wyposażenia wnętrz komercyjnych;
- usług, ICT, mediów;

Na targach A@W w Warszawie pokazali się też przedstawiciele organizacji branżowych i stowarzyszeń.
Kiedy kolejne wydarzenie ARCHITECT@WORK Polska?
Trzecia edycja ARCHITECT@WORK znów odbędzie się w Warszawie. Wszystkie osoby, chcące poznać najnowsze trendy, powinny już teraz wpisać do kalendarza datę 15-16 maja 2024 roku. Jeżeli interesuje Cię to wydarzenie, możesz też odwiedzić targi w innych krajach:
- Francja, w Marsylii (już się odbyły);
- Francja, w Paryżu, 8-9 listopada 2023;
- Francja, w Bordeaux - 30 listopada-1 grudnia 2023;
- Niemcy, w Stuttgarcie, 25-26 października 2023;
- Niemcy, w Dusseldorfie, 6-7 grudnia 2023;
- Portugalia, w Lizbonie 22-23 listopada 2023;
- Włochy, w Mediolanie, 8-9 listopada 2023.
Kolejne wydarzenia odbędą się już w 2024 roku. Możesz je odwiedzić m.in. w Kopenhadze, Londynie, Luksemburgu, Madrycie, Brukseli i Monachium. To wielkie wyróżnienie, że wśród tak znamienitych, kojarzonych z designem, miast znalazła się również Warszawa!

Pamiętaj, że to ekskluzywne wydarzenie. Obecność jest możliwa tylko po okazaniu zaproszenia. Warto więc odpowiednio wcześniej zarejestrować się online.
Photo by Jacob
Photo by Marion
Photo by Jacob
Photo by Leio
Photo by Jacob
Photo by Shifaaz