Witamy w nowej odsłonie przestrzeni biurowych dzięki rozwiązaniom Framery Smart Pods

Stworzone, aby zrewolucjonizować dzień pracy, inteligentne budki akustyczne podnoszą każdy aspekt Twojego doświadczenia w biurze. Od łatwego zlokalizowania i rezerwowania po optymalizację produktywności w ciągu dnia, Framery Smart Pods łączą styl, funkcjonalność i zrównoważony rozwój z najnowszą technologią.
Framery One
Przede wszystkim Framery One to inteligentne, przestronne i samodzielne miejsce do pracy, idealne do wideokonferencji lub pracy w skupieniu. Dzięki nowoczesnemu designowi i zaawansowanej technologii, w tym wiodącej na rynku izolacji dźwiękowej i wentylacji, moduł tworzy idealne środowisko do efektywnej pracy i komunikacji.
Framery One Compact
Dalej, Framery One Compact: inteligentna, przestronna budka telefoniczna, dostosowana do rozmów telefonicznych i wideokonferencji. Z najwyższej jakości izolacją dźwiękową, akustyką bez echa, wentylacją dopasowaną do potrzeb oraz automatycznym oświetleniem, rozwiązanie to zapewnia nieprzerwaną koncentrację podczas rozmów, bez względu na miejsce, w którym się znajdujesz.
Framery Four
Do spotkań zespołowych i sesji współpracy idealna jest Framery Four: inteligentna i dźwiękoszczelna budka akustyczna dla maksymalnie 4 osób. Zaprojektowana zarówno do spotkań twarzą w twarz, jak i online, wyróżnia się doskonale dostosowaną akustyką, regulowaną wentylacją oraz automatycznym oświetleniem, które wspierające współpracę.
Framery Six
A dla większych grup i pracy hybrydowej mamy Framery Six: inteligentną i dźwiękoszczelną salę konferencyjną dla maksymalnie 6 osób. Dostosowana do współpracy wirtualnej i sesji burzy mózgów, zapewnia zoptymalizowaną akustykę, wentylację oraz tryby oświetlenia dla maksymalnej produktywności.
Jednak innowacje tutaj się nie kończą. Technologiczny zestaw dla miejsc pracy od Framery rewolucjonizuje sposób, w jaki pracujesz, usprawniając Twój dzień, podnosząc produktywność i poprawiając całe doświadczenie w biurze. Dzięki funkcjom takim jak Framery App™ dla łatwego rezerwowania kabin, system dźwiękowego maskowania Framery Office Sound Masking System™ do eliminacji rozproszeń oraz Framery Connect™ dla podejmowania decyzji opartych na danych, możesz cieszyć się lepszym doświadczeniem pracy bez konieczności ponoszenia kosztów wdrożenia.

Odkryj przyszłość technologii biurowej dzięki inteligentnym kapsułom Framery Smart Pods oraz innowacyjnym rozwiązaniom dla miejsc pracy. Podnieś jakość swojego miejsca pracy, zwiększ produktywność i przyjmij lepszy sposób pracy już dziś!