Cascando chce wydobywać z siebie i innych to, co najlepsze. To nasz nowy partner!

Motto Cascando brzmi: wydobywać z siebie i innych to, co najlepsze. Nasz nowy partner specjalizuje się w pomysłowych systemach mebli, a także przegrodach i rozwiązaniach pozwalających lepiej zadbać o prywatność. Produkty Cascando mają na celu poprawić jakość pracy. Jednocześnie mogą pomóc w jak najlepszej aranżacji przestrzeni biurowej.
Cascando - nowy partner Tengo
Cascando pozwala na “dobre projekty zorientowane na ludzi i ich różnorodne potrzeby” - to słowa Geralda Brandstattera. Jest on jednym z projektantów, którego produkty trafiły do produkcji w Cascando. W 100% zgadzamy się z jego zdaniem! Cascando jest producentem wysokiej klasy mebli do domu i biura, a także akcesoriów i dodatków. Jednymi z produktów, którymi holenderska marka może się pochwalić, są:
 • przegrody przestrzenne;
 • panele akustyczne;
 • blendy biurkowe;
 • meble do siedzenia - fotele, kanapy, ławy, sofy;
 • designerskie stoły i stoliki kawowe;
 • wieszaki na ubrania;
 • mobilne szafy;
 • meble do przechowywania;
 • meble pozwalające na montaż ekranów i telewizorów;
 • białe tablice;
 • stojaki na rośliny;
 • pojemniki na parasole;
 • kosze na śmieci, kosze na papier;
 • i inne.
W każdej z powyższych kategorii znajdziemy co najmniej kilka produktów. Możemy w dużym stopniu wpływać na ich wygląd oraz kolor. Pozwalają na to spore możliwości personalizacji.
Wszystkie produkty Cascando charakteryzuje spora praktyczność. Pozornie zwykłe meble nie tylko mają unikatowy wygląd, są też wyposażone w liczne, przemyślane rozwiązania i dodatki. Warto pomyśleć o wyposażeniu się w kilka mebli i dodatków Cascando. Razem wyglądają świetnie - marka posiada kilka linii stylistycznych, według których projektowane są produkty Wiele z nich to meble tapicerowane, posiadają świetne właściwości akustyczne, czy pozwalające .na wykorzystanie ich choćby do przymocowania notatek pinezkami. Niezmiernie miło jest nam więc poinformować o tym, że wspaniałe meble i elementy akustyczne Cascando dołączają do oferty Tengo.
Meble Cascando - razem lub osobno
Konstrukcja mebli Cascando i ich projekt zakładają możliwość umieszczenia wielu mebli w jednym pomieszczeniu. Modułowa budowa pozwala na łączenie ich ze sobą na wiele sposobów. Dzięki temu możemy doskonale dopasować wyposażenie wnętrza do swoich potrzeb i oczekiwań. Najlepiej będą do siebie pasowały meble i dodatki Cascando z tej samej linii. Mamy ich do wyboru naprawdę wiele. Możemy zdecydować się na produkty wykonane z polerowanego aluminium, tapicerowane (wiele kolorów i materiałów do wyboru) lub łączyć ze sobą przedmioty o podobnym designie.
Każdy produkt Cascando może być również użyty pojedynczo. Udany design idzie w parze z praktycznością i trwałością. Chętnie wykorzystujemy więc meble biurowe Cascando w projektach aranżacji wnętrz komercyjnych. Produkt Cascando może dodać sporo charakteru do każdego wnętrza. Czasem warto więc wśród wielu praktycznych mebli postawić kilka równie funkcjonalnych, ale zarazem designerskich dodatków z linii Cascando.
Dlaczego warto użyć przegród przestrzennych Cascando w pomieszczeniu?
Jest wiele powodów, dla których wyposażenie się w przegrody przestrzenne Cascando to dobry pomysł. Przede wszystkim możemy dzięki temu podzielić większą przestrzeń na kilka części. Zapewnimy tym samym swoim pracownikom znacznie więcej prywatności, co wpływa pozytywnie na komfort pracy. Większośc paneli Cascando służących do dzielenia przestrzeni to produkty mobilne, na kółkach. Możemy więc w każdym momencie wydzielić przestrzeń. Gdy tylko będzie to potrzebne, możesz “w locie” zmienić aranżację biura open space lub większego pokoju.
Kolejnym plusem jest zauważalna poprawa akustyki. Ta zaleta przydaje się w szczególności w tłocznych biurach, gdzie pracuje wiele osób. Odpowiednio ułożone przegrody w połączeniu z panelami akustycznymi Cascando mogą w prosty i szybki sposób ograniczyć niepożądane hałasy. Wiele przegródek posiada dodatkowe uchwyty i miejscem do przechowywania. Każda jest natomiast doskonale wykonana i dzięki dobremu designowi staje się ozdobą każdego biura.