Konferencja LINQ w 2023 roku zapowiada się niezwykle ciekawie!
Spotkajmy się na tym wydarzeniu!

Konferencja LINQ została zaplanowana na połowę września 2023 roku. Wydarzenie odbędzie się w tętniącym życiem Limassol. Nic dziwnego, że to właśnie w mieście uznawanym za biznesową stolicę Cypru organizatorzy zaplanowali ten wyjątkowy event! Dlaczego warto wziąć udział w konferencji LINQ? Poznaj szczegóły tego wydarzenia.
Konferencja LINQ, Limassol,
14-16 września 2023 roku
Zacznijmy od daty - konferencja LINQ odbędzie się w tym roku w dniach 14-16 września. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji, które powinny zainteresować osoby z branży gamingowej i nie tylko. Poza licznymi prelekcjami i czasem na networking przewidziano również czas na odpoczynek i relaks. Nie zabrakło też możliwości rywalizacji sportowej w kilku dyscyplinach - kolarstwie, czy siatkówce plażowej.

Poza czasem przewidzianym na oficjalną część trzydniowej imprezy, znajdą się też momenty mniej formalne. Konferencja LINQ w Limassol jest więc doskonałą okazją, aby poznać wiele ciekawych osób. Już po zakończeniu konferencji zaplanowano dzień otwarty dla publiczności.
Conference Cyprus, Conference Limassol
Agenda LINQ 2023 - dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?
Podczas konferencji LINQ 2023 odbędą się liczne prelekcje i warsztaty. Prowadzą je osoby zaangażowane w rozwój firm z branży gamingowej i nie tylko. Podczas zajęć i wykładów poznamy zagadnienia związane z prowadzeniem biznesu, inwestowaniem w branżę, czy tym, jak na produkty patrzą użytkownicy gier. Z pewnością nikt nie będzie narzekał na nudę, choćby dzięki takim wydarzeniom jak warsztaty z Arcymistrzem szachowym Ernesto Ernakievem.

Możliwość dowiedzenia się większej liczby szczegółów dostaniemy natomiast dzięki sesjom pytań i odpowiedzi na koniec niektórych prelekcji. Dla wielu uczestników najważniejszy jest jednak networking, a także dyskusje przy okrągłych stołach.
Trochę wysiłku, warsztaty i afterparty na zakończenie intensywnego dnia!
Zarówno 15 września, jak i dzień później (piątek i sobota) konferencja LINQ 2023 zaczyna się od zawodów sportowych. W piątek uczestnicy konferencji mogą sprawdzić się w biegach na dystansie 5 i 10 kilometrów. Sobotni poranek rozpocznie się natomiast od 40-kilometrowej trasy rowerowej. Została zaplanowana na 2,5 godziny. Spora dawka aktywności jest świetnym wstępem do wielu odbywających się po kolei zajęć, prelekcji i rozmów na tematy takie, jak:

-      prowadzenie biznesu w branży gamingowej;
-      rozwój branży w 2024 roku, trendy na przyszły rok;
-      sztuczna inteligencja w biznesie, modele językowe (GPT-4) w projektu gry;
-      kreatywne myślenie;
-      rozwój osobisty;
-      przygotowanie dzieci na świat korzystający z AI;
-      zdrowie i szczęście w codziennym życiu i w pracy;
-      pierwsza pomoc;
-      i wiele innych.
Każdy z pewnością znajdzie więc coś dla siebie podczas kilku dni konferencji LINQ 2023 w Limassol. Wydarzenie zostało przygotowane zarówno dla osób pracujących w dużych firmach, jak i dla start-upów i freelancerów. W piątkowy i sobotni wieczór finałem intensywnego dnia jest impreza afterparty.

Uczestnicy muszą wyposażyć się w specjalne wejściówki, których sprzedaŻ trwa na stronie organizatora eventu. Wolni słuchacze i odwiedzający mogą natomiast zapoznać się z różnymi aspektami branży gamingowej w niedzielę 17 września. W godzinach 16:30-00:30 można wziąć udział w zawodach w siatkówce plażowej, rozmowach na temat kreatywnego myślenia, sesji networkingowej, czy spróbować posiłków typu street food.
TENGO wspiera LINQ 2023 - dostarczamy wyposażenie na wydarzenie
Wśród partnerów tegorocznej konferencji jesteśmy także my! Jest nam niezmiernie miło, że możemy wesprzeć konferencję LINQ 2023 w Limassol, dostarczając niezbędne elementy wyposażenia. Do zobaczenia na miejscu!
Partnerzy LINQ 2023 w Limassol
Udział w konferencji LINQ weźmie ponad 500 liderów z krajów całego świata. Spodziewamy się ponad 300 managerów firm technologicznych, z których ponad 30 zabierze głos w czasie prelekcji i wykładów. Wśród nich będą przedstawiciele tak znanych przedsiębiorstw i marek, jak:

-      Google;
-      Tik Tok for Business;
-      GameCamp;
-      GDEV;
-      Kolas Ventures;
-      GDCy;
-      UFC;
-      RunLab (organizator biegów na 5 i 10 km);
-      INEX (organizator przejazdu rowerowej);
-      techisland;
-      TENGO - office and home solutions.

Wśród partnerów medialnych znaleźli się natomiast m.in. Successful Business - Cyprus Business Analytics Magazine, CyprusMail, WN Conference i Vestnik Kipra.
Szczegóły wydarzenia
W zeszłym roku konferencja LINQ odbyła się w Pafos. Tym razem miejscem, które wybrano jest Limassol. Organizatorem jest Star Hills Production Ltd. Wydarzenie odbywa się w nowo otwartym miejscu - The WareHouse w Limassol. Położony w bezpośrednim sąsiedztwie morza obiekt będzie idealnym miejscem, szczególnie gdy dostarczymy tam niezbędne wyposażenie! Organizator wyśle uczestnikom i przedstawicielom mediów wszelkie niezbędne informacje i instrukcje dotyczące dojazdu.

W razie potrzeby kontakt z organizatorem możliwy jest pod wskaznaym adresem: https://linqconf.com/contact. Kontaktując się na adres poczty elektronicznej (team@shp.agency) możesz też zmienić dane na bilecie lub zapłacić za wstęp za pomocą faktury (nie przez stronę internetową). Osoby, które dokonały wpłaty, otrzymają natomiast fakturę na podany adres e-mail w ciągu 24 godzin.
LINQ Qouference odbywa się w dniach 14-16. września 2023 roku.

Zniżka na hotel dla uczestników konferencji LINQ

Na Cyprze jest sporo polecanych miejsc noclegowych. Jeśli szukasz sprawdzonego hotelu w Limassol, jeden z nich - Parklane - przygotował zniżkę dla uczestników LINQ. Wystarczy wejść pod adres https://bit.ly/3BUIKnL i postępować zgodnie z instrukcjami.