RS Barcelona

RS Barcelona to renomowana marka w świecie nowoczesnych mebli i stołów do gier, która ma misję tworzenia unikalnych i funkcjonalnych elementów wystroju wnętrz, które przekształcają domy w prawdziwe dzieła sztuki. Ich stoły do gier obiecują godziny rozrywki i zabawy dla rodzin i przyjaciół.


Dlaczego warto uwzględnić w projekcie wnętrza produkty RS Barcelona? Łączą świat rozrywki i sportu z funkcjonalnością, tak pożądaną w każdym wnętrzu. Do tego każdy sprzęt i mebel tej marki to prawdziwe dzieło sztuki. Stają się prawdziwą ozdobą wnętrza Twojego domu lub biura.

Historia marki RS Barcelona

Domem rodzinnej manufaktury RS Barcelony są okolice stolicy Katalonii. Niewielki zakład początkowo zajmował się obróbką metalu. Początki firmy sięgają 1975 roku. Z czasem RS Barcelona wyspecjalizowała się w produkcji wysokiej klasy stołów do piłkarzyków. Przełomowy okazał się rok 2006, kiedy kultowy już dziś stół RS#2 trafił na wystawę prestiżowego sklepu Vincon w Barcelonie. W tym momencie firma niemal momentalnie stała się rozpoznawalna, a meble RS Barcelona dziś trafiają do wielu biur i wnętrz mieszkalnych.

Stoły do piłkarzyków

Początki działalności RS Barcelona w formie, jaką znamy do dziś, wiążą się ze stołami do piłkarzyków. Do dziś stanowią ważny element portfolio marki. Stoły do piłkarzyków RS Barcelona charakteryzuje wykonanie z metalowych elementów i staranne wykończenie. Nie tylko pozwalają na chwilę rozrywki, są też prawdziwą ozdobą w każdym wnętrzu.
Stoły do piłkarzyków, a także do ping-ponga występują również w wersjach do użytku na zewnątrz. Są odpowiednio wytrzymałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Stoły do ping-ponga

Kolejnym ciekawym produktem RS Barcelona są stoły do ping-ponga. Pozwalają na chwilę relaksu w miejscu pracy lub na oderwanie się od domowych obowiązków. Czas spędzony na rywalizacji z współpracownikami, rodziną i znajomymi to momenty, które zapamiętamy na długo. Po skończonej rozgrywce możemy szybko zamienić stół do ping-ponga RS Barcelona w zwykły stół i odbyć przy nim spotkanie lub zjeść posiłek.
Dzięki swojej wielofunkcyjności stoły do ping-ponga są świetnym dodatkiem, więc często używamy ich w projektach mieszkaniowych i komercyjnych.
Stoły bilardowe
Również stoły bilardowe RS Barcelona możemy zamienić w zwykły stół. Dzięki temu, tak jak inne meble hiszpańskiej marki, są bardzo funkcjonalne i praktyczne na co dzień. Również stoły bilardowe RS Barcelona występują w odmianie outdoorowej. Możemy postawić taki sprzęt na tarasie, w ogrodzie lub w innym miejscu. Klasycznego i funkcjonalnego stołu możemy używać każdego dnia. Gdy mamy na to czas, w kilka chwil zamieniamy go natomiast w stół bilardowy, aby zaznać nieco rywalizacji lub po prostu rozerwać się.

Stoliki kawowe

Niemal wszystkie meble RS Barcelona, także stoliki kawowe, mają nieco sportowego charakteru. Charakteryzuje je też doskonała jakość wykonania. Zapewniają ją ręczna produkcja i najwyższej klasy materiały, w tym prawdziwy metal i lite drewno.
Stolik kawowy RS Barcelona będzie idealnym uzupełnieniem salonu w loftowym stylu. Pasuje też doskonale do wnętrza kawiarni, restauracji lub wnętrza komercyjnego Projektanci Tengo często decydują się na użycie stolika kawowego tej marki w projekcie wnętrza. NAdaje sporo charakteru i indywidualnego stylu pomieszczeniu, do którego trafia.