PROJEKTY WNĘTRZ MIESZKAŃ I DOMÓW POD KLUCZ

Myślisz nad sposobem wykończenia wnętrza mieszkania lub domu? A może chcesz zmienić aranżację przestrzeni mieszkalnej? Przygotujemy dla Ciebie projekt, który spełni Twoje oczekiwania. Plan aranżacji wnętrza mieszkania lub domu zobaczysz na fotorealistycznych wizualizacjach 3D. Dzięki temu zobaczysz, jak finalnie będzie wyglądało wnętrze.
PROJEKTY WNĘTRZ MIESZKAŃ I DOMÓW POD KLUCZ
Myślisz nad sposobem wykończenia wnętrza mieszkania lub domu? A może chcesz zmienić aranżację przestrzeni mieszkalnej? Przygotujemy dla Ciebie projekt, który spełni Twoje oczekiwania. Plan aranżacji wnętrza mieszkania lub domu zobaczysz na fotorealistycznych wizualizacjach 3D. Dzięki temu zobaczysz, jak finalnie będzie wyglądało wnętrze.

Stworzymy dom

Twoich marzeń

Szukasz projektanta wnętrz, który zrozumie Twoje potrzeby i spełni oczekiwania pokładane w projekcie? Chętnie pomożemy Ci w odmienieniu wnętrza mieszkania lub domu. Nasi projektanci posiadają doświadczenie zdobywane w Polsce, a także w innych krajach całego świata.

Tengo to zespół profesjonalnych projektantów wnętrz. Słuchamy Klientów i pomagamy
w stworzeniu domu ich marzeń. Wspólnie urządzamy dom lub mieszkanie , które będzie jednocześnie funkcjonalne, przytulne i pozwoli na odpoczynek i rozrywkę. Nie trzymamy się przy tym określonego stylu - do każdego projektu wnętrza mieszkalnego podchodzimy indywidualnie!

Współpraca na każdym etapie projektu

Tworzymy projekt wnętrza od podstaw. W ciągu maksymalnie 4 tygodni dostaniesz od nas plan aranżacji przestrzeni, wizualizacje 3D i 360 stopni. Dla wykonawców prac przydatny będzie też komplet rysunków.
Gwarantujemy, że projekt zakończy się w ustalonej na początku cenie. Poza projektem wnętrza możemy też przekazać listę zakupową. W projekcie wnętrza uwzględniamy realne meble i elementy wyposażenia.
Zespół inżynierów i architektów posiada wszelkie wymagane uprawnienia i certyfikaty. Zapewniamy kompletną dokumentację techniczną (np. plan instalacji elektrycznej) dla Twojego projektu.
Przez cały czas trwania naszej współpracy możesz kontaktować się z osobistym doradcą. Projektant monitoruje postępy prac i informuje Cię o postępach. Dzięki konsultacji projektu wspólnie tworzymy idealny projekt wnętrza.

Jak pracujemy?

1
Poznajmy się!
1)   Podczas pierwszych rozmów i spotkań poznajemy Twoje oczekiwania. Zapoznajemy się też z przestrzenią, którą dla Ciebie zaprojektujemy. Aranżacja wnętrza mieszkania lub domu uwzględni Twoje potrzeby, nawyki. Zadbamy o to, aby była dopasowana do Twojego stylu życia i charakteru.
2
Wstępny plan.
1)   Zaczynamy od zarysu koncepcji aranżacji wnętrza Twojego mieszkania lub domu. Całość opiera się na rzeczywistych wymiarach pomieszczeń i zakłada zakończenie całości prac w ustalonym na początku budżecie. Wszelkie pomysły od razu zobaczysz na realistycznych wizualizacjach 3D.
3
Oddanie projektu i planów.
1)   Ostatni etap to przekazanie projektu, Otrzymasz też zestaw rysunków technicznych i planów, z których skorzysta ekipa remontowa. Jeśli chcesz, możemy wesprzeć Cię także na etapie przebudowy i wyposażenia wnętrza. Zadbamy o to, aby oddać gotowe mieszkanie wykończone “pod klucz”.

Nasze usługi

Konsultacje z projektantem
Bezpłatne
Spotkanie z projektantem (online lub offline)

Wstępny plan aranżacji przestrzeni

Wstępna wycena, oszacowanie budżetu
Zamówienie
Projekt wnętrza mieszkania lub domu
Cena ustalana indywidualnie
Projektowanie przestrzeni mieszkalnej

Burza mózgów: tablica nastrojów (moodboard), pomysły i planowanie

Wykonanie dokładnych pomiarów przestrzeni

Fotorealistyczne wizualizacje 3D i 360 stopni

Rysunki techniczne, plany instalacji

Opieka osobistego doradcy
Zamówienie

Musimy dobrze poznać Twoje potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu wnętrze mieszkania lub domu będzie dopasowane do Twojego stylu życia i charakteru!


Spotkajmy się w naszym biurze lub online!

Musimy dobrze poznać Twoje potrzeby i oczekiwania.

Dzięki temu wnętrze mieszkania lub domu będzie dopasowane

do Twojego stylu życia i charakteru!


Spotkajmy się w naszym biurze lub online!

Portfolio

Nasze dotychczasowe realizacje projektów wnętrz mieszkalnych.

Zobacz dotychczasowe realizacje TENGO: aranżacje wnętrz mieszkań i domów.

Design living room
projektowanie wnetrz Tengo
design wnetrz
Projekt mieszkania
Projekt mieszkania 1
projekt aranżacji kuchni 2
projekt aranżacji kuchni 1
projekt aranżacji kuchni
Bedroom
nowoczesne wykonczenie wnetrz

Studio projektowe Tengo

Projektowanie wnętrz mieszkań i domów to nasza pasja. Tengo to zespół architektów i projektantów, którzy zamienili hobby w swoją pracę. Dzięki temu do każdego zadania podchodzimy z przyjemnością. Nasi Klienci to doceniają, szczególnie gdy w ramach zleconego projektu możemy realizować wspólne wizje i pomysły. Korzystamy z najlepszych narzędzi i oprogramowania, które pozwala odwzorować prawdziwy plan wnętrza mieszkania lub domu. Następnie umieszczamy tam rzeczywiste meble i elementy wyposażenia wnętrza, a Ty możesz zobaczyć aranżację wnętrza na realistycznej wizualizacji 3D 360 stopni.
Na co zwracamy uwagę podczas planowania designu wnętrza mieszkalnego? Kluczowe jest dla nas połączenie pięknego wystroju z praktycznością, tak potrzebną w codziennym użytkowaniu powierzchni. Dokładamy też wszelkich starań, aby cały projekt zamknął się w ustalonym z naszym Klientem budżecie. Nierzadko podpowiadamy funkcjonalne i niedrogie rozwiązania, dbając przy tym o spełnienie wymogów mieszkańców. Każdy projekt jest przy tym niepowtarzalny - najważniejsze jest dla nas indywidualne podejście do Klienta.

Aranżacja wnętrza mieszkalnego

Za co docenili nas klienci w Polsce i całej Europie? Naszą zaletą jest możliwość projektowania wnętrz w oparciu o istniejące meble i pozostałe niezbędne elementy wyposażenia. Wiemy, że w wielu firmach osoba zamawiająca otrzymuje projekt, w którym znajdują się piękne, ale nie istniejące na rynku produkty.
Naszą specjalnością jest aranżacja wnętrza Warszawa, ale też w całym kraju oraz za granicą. Dotychczasowe realizacje Tengo możesz zobaczyć w naszym portfolio. Współpracujemy jedynie z renomowanymi producentami mebli oraz pozostałego wyposażenia wnętrza. To dla nas gwarancją, że zaproponowane wyposażenie będzie niezwykle trwałe i odporne na trudy codziennego użytkowania

Projekt wnętrza lub oddanie mieszkania pod klucz

Możliwość kompleksowej realizacji projektu wnętrza Twojego mieszkania lub domu wyróżnia nas na tle realizacji. Tengo to nie tylko studio projektowe. Zajmujemy się także przeprowadzaniem remontów, prac wykończeniowych, a nawet robót budowlanych. Ostatnim etapem naszej współpracy może być wyposażenie wnętrza we wszystkie niezbędne elementy. Pozostaje już tylko przekazać Ci klucze - mieszkanie lub dom mogą być gotowe do zamieszkania.
Podczas przeprowadzania prac wykończeniowych korzystamy z usług doświadczonych specjalistów. Mamy wtedy pewność, że wnętrze mieszkania naszego Klienta będzie nie tylko piękne i funkcjonalne, ale również starannie wykończone.
Error get alias