PROJEKTOWANIE BIUR

Decydując się na współpracę z TENGO masz pewność, że zajmiemy się Twoim biurem kompleksowo. Zaczynamy od projektu aranżacji wnętrza, następnie pomagamy w przeprowadzeniu robót budowlanych i wykończenia. Finalnie dostarczamy i instalujemy meble oraz pozostałe elementy wyposażenia powierzchni biurowej, gabinetowej lub
komercyjnej.
PROJEKTOWANIE
I REMONTY BIUR
Decydując się na współpracę z TENGO masz pewność, że zajmiemy się Twoim biurem kompleksowo. Zaczynamy od projektu aranżacji wnętrza, następnie pomagamy w przeprowadzeniu robót budowlanych i wykończenia. Finalnie dostarczamy i instalujemy meble oraz pozostałe elementy wyposażenia powierzchni biurowej, gabinetowej lub komercyjnej.
Każdego dnia stajemy przed nowymi wyzwaniami. Twoje biuro powinno rozwijać się razem z Twoją firmą. Wspólnie stworzymy idealne miejsce pracy dla Ciebie i Twoich pracowników. Nasze kompleksowe rozwiązania projektowe i pomoc na każdym etapie realizacji projektu tchną nowe życie w Twoje miejsce pracy!
Naszą misją jest inspirowanie Cię naszymi unikalnymi i nowatorskimi pomysłami.
Wspólnie wprowadzimy je w życie.

Zaprojektujemy i wyposażymy pod klucz biuro,
które spełni oczekiwania Twojej firmy

Projektujemy funkcjonalne i stylowe powierzchnie biurowe. Dzięki dokładnemu poznaniu Twoich indywidualnych potrzeb, design powierzchni biurowej będzie odzwierciedlał charakter firmy. Tworzymy ergonomiczne i inspirujące miejsca pracy, które spełnią oczekiwania Twojego przedsiębiorstwa i pracowników biura.

Wsłuchamy się w Twój głos, aby dokładnie zbadać potrzeby firmy i Twoje marzenia. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.
Projektując Twoje biuro, uwzględniamy najważniejsze potrzeby wszystkich pracujących tam osób. Koncentrujemy się na tym, aby Twój zespół mógł cieszyć się jak najbardziej komfortowym miejscem pracy. Jesteśmy pewni, że dzięki temu produktywność pracowników i Twojej firmy wzrosną!

Jeszcze zanim zobaczysz nasze pierwsze pomysły na aranżację przestrzeni biurowej, przekażemy Ci sporo informacji na temat tworzenia ergonomicznego i przyjaznego środowiska pracy. Jesteśmy zdania, że idealne biuro powstanie z połączenia Twojej wiedzy i naszego doświadczenia w projektowaniu przestrzeni komercyjnych.
projektowanie biur
Planujesz przeprowadzkę i szukasz wynajmu? Stworzymy darmowe rozwiązanie układu testowego, aby porównać kilka różnych opcji przestrzeni.
Porozmawiajmy o Twoim projekcie!
Portfolio
Zobacz nasze projekty komercyjne

Rozplanowanie biura

Aranżacja wnętrza wymaga kompleksowego, profesjonalnego podejścia. Współpracując z Tengo możesz liczyć na to, że efektem będzie piękna i funkcjonalna przestrzeń. Mamy spore doświadczenie w projektowanie powierzchni biurowej - w Polsce, ale także innych krajach europejskich.
W związku z tym nie są nam obce najnowsze trendy i ponadczasowe rozwiązania. Klienci doceniają nasze projekty biur, także ze względu na to, że zapraszamy ich do współpracy. Takie podejście umożliwia stworzenie projektu biura łączącego oczekiwania i wizję właściciela powierzchni z naszą wiedzą i doświadczeniem.

Projektowanie przestrzeni biurowej

Na co zwracamy uwagę podczas projektowania wnętrza biura? Zawsze zależy nam na połączeniu kilku bardzo istotnych kwestii. Przede wszystkim pamiętamy o osobach, które będą spędzały we wnętrzu biura wiele godzin każdego dnia. Dokładamy więc wszelkich starań, aby projekt biura był ergonomicznym, komfortowym i przytulnym miejscem pracy.
Wszystkie projekty biura stworzone przy współpracy z Tengo zakładają wyposażenie wnętrza w realne meble, oświetlenie, czy elementy dekoracyjne. Współpracujemy z renomowanymi producentami mebli i pozostałego wyposażenia do biura. Nasz Klient otrzymuje finalnie kompletną listę zakupową. Możemy również zająć się projektem biura kompleksowo, także przeprowadzając remont biura i dostarczając całe wyposażenie. Wszystko zależy od początkowych ustaleń i Twoich wymagań. Podczas tworzenia projektów wnętrz, nasi architekci zawsze korzystają z dostępnych na rynku produktów.

Projektowanie wnętrz biura

Aranżacja biura open space? A może projektowanie biurowej recepcji lub innej powierzchni komercyjnej? Nasi projektanci i architekci mają sporo doświadczenia i sprostają każdemu zadaniu. Tworzymy funkcjonalne i stylowe przestrzenie dla Ciebie, Twojej firmy i Twoich Klientów. Ponadczasowy design i korzystanie z trwałych elementów wyposażenia sprawią, że wnętrze przez wiele lat będzie praktyczne, piękne i komfortowe.
Czym możemy się dla Ciebie zająć? Projekty powierzchni biurowych, wnętrz hoteli, restauracji, urzędów i wiele więcej. Aranżacja wnętrz i projekty biur to nie tylko nasza praca, ale prawdziwa pasja.

Projektowanie i remonty biur

Zajmujemy się projektowaniem i remontami biura. Na początku współpracy ustalamy zakres prac. Ty możesz liczyć na wsparcie i opiekę doradcy - menadżera projektu. Projektowanie biura to tylko początek zadania, które możemy wykonać dla Ciebie i Twojej firmy!
Wyszukując hasło “remonty biur Warszawa” zobaczysz mnóstwo ofert. Pochodzą od różnych osób i firm, nie zawsze godnych zaufania. Zlecając projekt i projekty i remonty biur specjalistom Tengo masz natomiast pewność, że realizacją zajmą się tylko najlepsi specjaliści z którymi współpracujemy od lat.