Hi Doers! Spotkajmy się w strefie coworkingu Tengo na Reflect Festivalu

W 2024 roku Tengo znów jest partnerem Reflect Festival w Limassol.
To miejsce spotkań dla przedstawicieli biznesów z całego świata. Miło nam poinformować, że i w tym roku stworzymy strefę coworkingu. Jeśli chcesz znaleźć na Festiwalu przytulne i spokojne miejsce do pracy lub chcesz porozmawiać o możliwościach aranżacji i wyposażenia wnętrza Twojego biura - zapraszamy serdecznie!
Duers United hasłem przewodnim Reflect Festival 2024
Reflect Festival co roku jest największym wydarzeniem w branży technologicznej w całym kraju. I mimo, że Cypr nie jest dużym państwem, Reflect gromadzi przedstawicieli znaczących firm z całego świata. Wystarczy zresztą spojrzeć na lokalizację wyspy - to tu Europa spotyka się z Bliskim Wschodem i Afryką Północną. Czy można sobie więc wyobrazić lepsze miejsce na spotkanie nowych partnerów biznesowych?
Reflect Festival jest wydarzeniem, podczas którego swoje miejsce znajdują i największe firmy z rynku technologicznego, jak i startupy, czy freelancerzy. W trakcie wydarzenia odbędą się liczne warsztaty, prelekcje i panele dyskusyjne. Wszystko to ma na celu umożliwienie uczestnikom wzajemne poznanie się, nawiązanie kontaktów, a także zdobycie cennej wiedzy.
Strefa coworkingu powered by Tengo
Tak, jak rok temu, zapraszamy uczestników Reflect Festival 2024 do specjalnie utworzonej strefy coworkingu. Wystarczy przyjść ze swoim laptopem - my zajęliśmy się dostarczeniem reszty niezbędnego wyposażenia do pracy. W strefie do coworkingu znajdziesz nie tylko wygodne krzesła i biurka, jest tu też szybki Internet, a nawet możliwość skorzystania z niewielkich salek konferencyjnych i budek telefonicznych.
Przygotowaliśmy wystrój strefy coworkingowej, który pokazuje przykładowe rozwiązania w aranżacji wnętrz biurowych. Korzystając z tego miejsca możesz też sprawdzić, jak wygodne mogą być krzesła biurowe, fotele, czy ocenić praktyczność nowoczesnych mebli biurowych w codziennym użytkowaniu. Spotkasz tam też przedstawicieli Tengo, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.
Kiedy jest Reflect Festival w Limassol?
W 2024 roku Reflect Festival odbędzie się w ostatnich dniach maja. W czwartek i piątek (30-31.05.2024) organizatorzy zaplanowali wszystkie wydarzenia. Agendę możesz sprawdzić na stronie internetowej: Reflect Festival Agenda
Podczas obecności na Reflect Festival znajdź chwilę, aby odwiedzić strefę coworkingową powered by Tengo. To najlepsze miejsce, by załatwić wszystkie ważne sprawy, odbyć krótkie spotkanie biznesowe, czy po prostu popracować w ciszy.