TENGO dołącza do największego technologicznego wydarzenia na Cyprze! Spotkajmy się na Reflect Festival!

W dniach 20-21 września 2023 roku w sercu Cypru odbędzie się Reflect Festival. Największe w kraju wydarzenie związane z branżą technologiczną co roku przyciąga wielu uczestników i obserwatorów. Spotkasz tam przedstawicieli największych firm na świecie, jak Google, Microsoft, Siemens, IBM, Revolut , czy Meta. Jesteśmy dumni z tego, że także TENGO w tym roku stanie się częścią wydarzenia!
Reflect Festival 2023 w Limassol
Historia Reflect Festival sięga 2018 roku. Z roku na rok możemy jednak zaobserwować stały rozwój wydarzenia. Dziś stało się jednym z najszybciej rozwijających się eventów tego typu w regionie. Warto podkreślić, że Cypr położony jest niemal dokładnie pomiędzy Południową Europą, Afryką Północną i Bliskim Wschodem. Nic dziwnego, że to atrakcyjne miejsce, aby do Limassol zawitały największe firmy technologiczne z całego świata!

W tym roku Reflect Festival będzie rekordowy pod wieloma względami! Przygotowano pięć scen, a uczestnicy mogą porozmawiać z ponad 200 wystawcami. W dniach 20-21 września 2023 roku organizatorzy spodziewają się wizyty ponad 8000 odwiedzających! Lokalizacja w pobliżu centrum Limassol i nieopodal nadmorskiej promenady zachęca do wzięcia udziału w tegorocznym festiwalu Reflect.
Spotkania firm z branży technologicznej to miejsce do nawiązania przydatnych kontaktów
Bez wątpienia Reflect Festival to w tym roku najlepsze miejsce, aby poznać ludzi z branży technologicznej. W Limassol pojawią się też przedsiębiorcy reprezentujący różne branże. Reflect Festival to nie tylko wydarzenie, podczas którego poznasz najnowsze technologie, czy dorobek znanych firm z całego świata. Dla wielu odwiedzających najważniejsze jest bowiem nawiązanie przydatnych kontaktów.

Czas na networking to istotna część tego rodzaju eventów. W tym roku kontakty możesz nawiązać m.in. udając się do biura coworkingowego. Jako projektant wnętrz komercyjnych i firma zajmująca się wyposażaniem biur, Tengo dostarczy niezbędne meble i wyposażenie. Dzięki nim w strefie coworkingowej poczujesz się naprawdę komfortowo! Jesteśmy dumni z tego, że możemy być częścią Reflect Festivalu i partnerem wydarzenia.

Przestrzeń do coworkingu powered by Tengo
W trakcie dwóch dni, w których odbywa się Reflect Festival, agenda wydarzenia zakłada mnóstwo wykładów, warsztatów i innych zajęć. Odwiedzający znajdą wśród nich interesujące treści z branży technologicznej,. finansowej, czy z zakresu rozwoju osobistego. To bez wątpienia mnóstwo przydatnej wiedzy, którą wykorzystasz w swoim biznesie!

20 i 21 września możesz też bezpłatnie skorzystać ze strefy coworkingu powered by Tengo. Jesteśmy pewni, że to nie tylko miejsce do pracy, czy skorzystania ze swojego komputera. Jedną z zalet coworkingu jest też możliwość poznania nowych osób, z którymi spotkasz się w przygotowanej przez nas przestrzeni. Jednocześnie jest nam miło poinformować, że podczas Reflect Festivalu przeprowadzimy warsztaty. Spotkajmy się tam i porozmawiajmy!

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie internetowej wydarzenia: https://reflectfest.com/