RS Barcelona - nietuzinkowe podejście do mebli

Miło nam przedstawić nowego partnera Tengo! RS Barcelona to hiszpańska manufaktura, która zdecydowanie wyróżnia się na tle większości producentów mebli. Stoły, meble i akcesoria łączą bowiem praktyczność z aspektami rozrywkowymi. Pozornie zwykły stół do domu lub biura może w mgnieniu oka zmienić się a reenę, na której zagrasz w bilard, piłkarzyki, czy ping-ponga. Co więcej, produkty RS Barcelona mogą być personalizowane na wiele sposobów. Bez wątpienia dodają sporo charakteru każdemu wnętrzu!
Więcej optymizmu i rozrywki każdego dnia z meblami RS Barcelona
Wszyscy dobrze kojarzymy Hiszpanię z ognistym temperamentem, zabawą i zamiłowaniem do sportu. Wszystkie te cechy odnajdziesz w meblach RS Barcelona. Firma wyspecjalizowała się w produkcji przemyślanych stołów do piłkarzyków, ping-ponga, czy innych gier zespołowych. Jednocześnie mogą to być w pełni funkcjonalne meble do domu lub biura. W kilka chwil możemy przemienić stół do piłkarzyków w klasyczny stół lub biurko. Poza gwarancją dobrej zabawy i aspektami praktycznymi, stoły RS Barcelona możemy też z pewnością uznać za małe dzieła sztuki. Dodają sporo uroku każdemu wnętrzu, są również doskonale wykonane. Ręczna produkcja z wykorzystaniem tradycyjnych metod oraz wysokiej klasy tworzywa (stal, prawdziwe drewno) powodują wrażenie ekskluzywności.
Produkty RS Barcelona warto wyróżnić również ze względu na ogromne możliwości personalizacji. Klient ma wpływ nie tylko kolor i sposób wykończenia. Możemy otrzymać takżę między innymi malowane na zamówienie stroje zawodników, którymi zagramy w piłkarzyki. Mamy wpływ nawet na ich numery na koszulkach!
Ikoniczny stół do piłkarzyków RS#2
Historia RS Barcelona sięga 1975 roku. Wtedy to Rafael Rodriguez Castillo postanowił otworzyć własną firmę. Jego wyroby najpierw były sprzedawane pod innymi markami, dla których je tworzył. Były pracownik branży metalurgicznej szybko przekuł jednak (dosłownie i w przenośni) swoje doświadczenie w zupełnie nowy produkt.
Przykładem jednego z najbardziej udanych produktów RS Barcelona jest stół do piłkarzyków RS#2. Designerski stół jest pierwszym produktem własnym hiszpańskiej marki. Od razu został doceniony! W 2006 roku na stałe trafił do salonu z arcydziełami designu - sklepu Vincon w Barcelonie. Dziś w portfolio marki z Hiszpanii są między innymi:
- stoły do bilarda;
- stoły do ping-ponga;
- piłkarzyki;
- stoły do Shuffleboard (cymbergaj);
- siedzenia i designerskie stoły;
- meble do użytku na zewnątrz;
- stylowe akcesoria.
RS Barcelona - tam, gdzie wizja projektanta spotyka się z doświadczeniem konstruktora
Po okresie zakładania firmy i pierwszych samodzielnych projektach przyszła pora na rynkową ekspansję. RS Barcelona stale poszerza swoją ofertę, stara się jednak, aby produkty wciąż były wyjątkowe. Dodanie stołu hiszpańskiej manufaktury może zdefiniować charakter każdej aranżacji przestrzeni mieszkalnej lub biurowej. W wymyślaniu kolejnych designerskich mebli łączących ekskluzywność z nutką sportu wciąż biorą udział młodzi, pełni pasji projektanci. Ich zaangażowanie spotyka się w RS Barcelona z ogromnym doświadczeniem inżynierów i konstruktorów. Dzięki temu klient może liczyć na najlepszą jakość i nietuzinkowy wygląd każdego produktu. Decydując się na meble RS Barcelona możemy być pewni, że dostaniemy wyjątkowe przedmioty przyciągające wzrok odwiedzających nas osób!
W czasie projektowania biur i wnętrz komercyjnych architekci Tengo przykładają wiele uwagi do dobrego samopoczucia pracowników. Dziś nieodłącznym elementem przestrzeni do pracy coraz częściej jest miejsce do wypoczynku. Trafiają tam wygodne fotele i kanapy, ekrany multimedialne, czy konsole do gier. Wiemy jednak, jak wiele kreatywnych koncepcji rodzi się podczas współzawodnictwa. Nic więc dziwnego, że firmy często wyposażają swoje biura w stoły do piłkarzyków, rzutki lub sprzęt do innych aktywności. Wspólne spędzanie czasu przy nich jest dla pracowników świetną chwila na złapanie oddechu i odpoczynek. Produkty z oferty RS Barcelona doskonale pełnią tę rolę, wyglądają przy tym wybitnie dobrze!