Stoły do piłkarzyków RS Barcelona to doskonałe uzupełnienie każdego wnętrza

W projekcie nowoczesnego biura często znajduje się strefa do odpoczynku i rekreacji. Nierzadko trafiają tam sprzęty do gier, jak rzutki, konsole lub piłkarzyki. Jednym z najbardziej uznanych producentów stołów do piłkarzyków jest dziś RS Barcelona. Hiszpańska marka łączy ekskluzywny design z wysoką jakością i trwałością piłkarzyków. Cieszymy się więc, że jesteśmy partnerem i dystrybutorem marki mającej swoje korzenie w słonecznej Barcelonie.
RS Barcelona, stoły do piłkarzyków
Historia RS Barcelona sięga połowy lat 70-tych. Założyciel marki, związany wcześniej z branżą metalurgiczną, najpierw produkował swoje wyroby na zlecenie innych firm. Z czasem ręczna produkcja coraz częściej dotyczy modeli sprzedawanych już pod własną marką. Rafael Rodriguez Castillo zaczął też tworzyć przy współpracy ze swoimi dwoma synami. Rodzinny biznes rozkwitał, czego świetne efekty widzimy do dziś. Jednym z przełomowych momentów w rozwoju RS Barcelona było stworzenie projektu stołu do piłkarzyków RS#2.
Design był na tyle udany, że docenił go designerski sklep Vincon w Barcelonie. Piłkarzyki RS#2 na stałe dołączyły do jego oferty, co jest ogromnym wyróżnieniem. Śmiało można powiedzieć, że od 2006 roku RS Barcelona kojarzy się już z designerskimi stołami do piłkarzyków do biura lub domu. Marka stworzyła też wiele innych modeli, które zawsze charakteryzuje połączenie klasycznego, ponadczasowego wzornictwa z materiałami wysokiej jakości.
Duże możliwości personalizacji stołów do piłkarzyków - oddają ducha Twojej firmy
Zarówno w aranżacji powierzchni komercyjnych, jak i w projektach wnętrz mieszkalnych doceniamy możliwość stosowania wyjątkowych mebli i elementów wyposażenia. Takie właśnie są stoły do piłkarzyków RS Barcelona. Same w sobie są niepowtarzalną dekoracją, której nie można nie zauważyć. Mamy też jednak możliwość personalizacji stołów do piłkarzyków RS Barcelona w sporym zakresie. Dzięki temu we wnętrzu Twojego domu lub biura może zagościć przedmiot unikalny, jedyny na świecie.Podobnie do innych mebli z oferty hiszpańskiego producenta, możemy wybierać spośród wielu kolorów i sposobów wykończenia piłkarzyków.
To jednak nie koniec możliwości ich konfiguracji. Prawdziwym przebojem jest możliwość zamówienia indywidualnego malowania strojów postaci piłkarzy, którymi poruszamy grając w piłkarzyki. Możemy wpłynąć także na płeć zawodników, wybierając kobietę lub mężczyznę.
Piłkarzyki RS Barcelona dadzą mnóstwo frajdy w domu lub w biurze
Każdy potrzebuje czasem zrobić sobie krótką przerwę od pracy lub codziennych zajęć. Zamiast w tym czasie siedzieć na kanapie lub przeglądać social media w smartfonie, możemy spędzić te chwile w sposób aktywny i bardzo przyjemny. Piłkarzyki to gra zespołowa dla od dwóch do czterech osób. Z tego względu świetnym wyborem jest wyposażenie swojego biura w stół do piłkarzyków. Pozwala na rywalizację wewnątrz zespołu lub między różnymi działami. Uczestnictwo w meczach, czy nawet mini-turniejach pozwala stworzyć i utrzymać świetne relacje wewnątrz każdego teamu. Aktywne spędzanie czasu może być również doskonałym sposobem na “oczyszczenie” swoich myśli, czy po prostu odpoczynek. Nie bez znaczenia jest zmiana pozycji, szczególnie gdy w pracy biurowej głównie siedzisz. Nie zapominajmy także o relacjach, które połączą pracowników różnych zespołów spotykających się przy stole do piłkarzyków RS Barcelona. Niektóre firmy są zdania, że gra w piłkarzyki jest stratą czasu w pracy… Błąd! Niejeden świetny, kreatywny pomysł powstał właśnie podczas rywalizacji w przerwie od pracy, przynosząc z czasem firmie spore zyski. Ważne są też dobre relacje pracowników, a także ich zadowolenie z miejsca pracy.
Piłkarzyki stołowe RS Barcelona są przewidziane do instalacji w biurze, domu, hotelu, restauracji, czy miejscu użyteczności publicznej. Dzięki ich trwałości i dostępności części zamiennych nie musimy też obawiać się o zbyt szybkie zużycie sprzętu. Możliwe jest także używanie niektórych stołów do piłkarzyków na zewnątrz. W przypadku stołów montowanych na zewnątrz do produkcji stosowana jest stal nierdzewna pokryta mikrostrukturowym proszkiem, a następnie lakierowana. Postacie piłkarzyków są aluminiowe, a rączki - z drewna Iroko. Dodatkowo w zestawie otrzymujemy po jednym zapasowym piłkarzyku dla każdej drużyny.
Co jeszcze warto wiedzieć o piłkarzykach RS Barcelona?
Poza stołami do piłkarzyków RS Barcelona dostarcza też sprzęt do innych “sportów biurowych”. W portfolio marki znajdziemy stoliki do ping-ponga, bilarda i cymbergaja. RS Barcelona produkuje też ekskluzywne akcesoria. Warto wymienić choćby wieszaki na ubrania nawiązujące do drążka z piłkarzykami. Będą doskonałym uzupełnieniem pomieszczenia do wypoczynku w biurze lub w domu.
RS Barcelona ma też ciekawą propozycję dla właścicieli mieszkań i domów. Dzięki dodatkowemu blatowi możemy w mgnieniu oka zmienić piłkarzyki w zwykły stół o dużej powierzchni. Nie musimy więc rezygnować z praktycznego aspektu tego mebla.