Komercyjne projektowanie wnętrz

Stwórzmy razem przestrzeń, która inspiruje!

Zastanawiasz się, czy warto zamówić w Tengo projekt biura? Funkcjonalne miejsce pracy pomoże w osiągnięciu najlepszych wyników w każdej firmie. Zadbamy o to, aby wszyscy pracownicy pracowali na bezpiecznych stanowiskach. Samo wnętrze powinno być jednak nie tylko praktyczne, ale też stylowe i dobrze oddawać charakter firmy.

Kim jesteśmy? Tengo to firma zajmująca się projektowaniem wnętrz komercyjnych i dystrybucją mebli biurowych. Korzystając z wieloletniego doświadczenia i obecności na wielu europejskich rynkach pomożemy Ci zaprojektować wymarzone biuro lub inne wnętrze komercyjne.

Kluczowe aspekty projektowania wnętrz biurowych

Podchodzimy indywidualnie do każdego projektu wnętrza komercyjnego. Współpracę zaczynamy od dokładnego poznania potrzeb naszego Klienta. Projektowanie wnętrz biurowych to bardzo złożony proces. W trakcie aranżacji wnętrza biurowego zwracamy uwagę na wiele aspektów. Na pierwszym planie jest komfort i zdrowie pracowników, które zapewni ergonomiczne stanowisko pracy. W projektach wykorzystujemy tylko sprawdzone meble biurowe renomowanych producentów. Wielu naszych Klientów potwierdza, że nie spodziewało się, jak wygodne może być krzesło biurowe! Istotny jest komplet możliwości regulacji, ale także odpowiednie ustawienie wysokości biurka. W Tengo wiemy jak zminimalizować napięcie mięśni, czy problemy z kręgosłupem.
Równie ważne dla ergonomii stanowiska pracy są odpowiednie oświetlenie i akustyka. Dbamy o nie poprzez zaplanowanie odpowiedniej liczby punktów świetlnych i maksymalne wykorzystanie naturalnego światła. Podczas planowania optymalnej przestrzeni do pracy korzystamy z nowatorskich i skutecznych rozwiązań gwarantujących dobrą akustykę. Korzystamy nie tylko z paneli akustycznych i akustycznych budek do biura. Równie ważne jest optymalne rozmieszczenie elementów wyposażenia biurowego.

Dbałość o zapewnienie ergonomicznego, bezpiecznego i zgodnego z zasadami BHP miejsca pracy łączymy z odpowiednim wzornictwem. Ile firm, tyle możliwości zaplanowania kolorystyki i wystroju wnętrza komercyjnego!

Osiągnij sukces w pracy dzięki odpowiedniemu projektowi biura

Niezależnie od tego, jakiej wielkości jest Twoja firma, funkcjonalne i stylowe wyposażenie wnętrza komercyjnego pomoże Ci odnieść sukces w pracy. Odpowiedni projekt biura ma duży wpływ na funkcjonowanie każdego pracownika i całej firmy. W Tengo zależy nam na tym, aby zaproponowany projekt biura wprowadzał atmosferę sprzyjającą kreatywności i efektywnej pracy. Pomagają w tym nie tylko wygodne i dopasowane do potrzeb każdej osoby stanowiska pracy. Często równie ważne jest odpowiednie dobranie kolorów, dodatków i ozdób.

W osiąganiu najlepszych wyników pomaga również uwzględnienie w projekcie wnętrza komercyjnego miejsc do współpracy. Odpowiednia liczba praktycznych salek konferencyjnych powinna iść w parze ze spokojnymi przestrzeniami do przeprowadzania rozmów telefonicznych i wideoczatów. Dzięki temu wszyscy pracownicy mogą komfortowo pracować, niezależnie od tego jak komunikując się z zespołem.

Poznaj nasze inspirujące projekty wnętrz komercyjnych

Chcesz lepiej poznać styl Tengo? Nasze portfolio znajdziesz poniżej. Sprawdź jak wygląda biuro znanej firmy Wargaming. Twórcy popularnej gry World of Tanks docenili projekt biura wykonany przez Tengo!
Projektowaliśmy też wnętrze komercyjne dla Double Tree by Hilton, LG, Glo, a także wnętrza restauracji, centrów handlowych i innych firm.

Projekt biura, który oddaje charakter Twojej firmy

Jednym z pierwszych kroków w procesie projektowania przestrzeni biurowej jest zrozumienie i zdefiniowanie wartości Twojej firmy. Czy to zrównoważony rozwój, innowacyjność, współpraca, wysoka jakość usług, a może wszystko razem? Design wnętrza biura może nawiązywać do ważnych dla Ciebie i Twojej firmy aspektów.

Naszym zdaniem ważne jest, by podczas projektowania powierzchni komercyjnej, wypełnić pomieszczenia charakterem Twojej firmy. Dzięki temu pracownicy mogą każdego dnia identyfikować się z nią. Również Twoi klienci, odwiedzający biuro, hotel lub restaurację, od razu poczują atmosferę i wartości, jakimi firma się kieruje.

Oczywiście, takie podejście do aranżacji przestrzeni komercyjnej idzie w parze z zachowaniem pełnej funkcjonalności i wygody stanowisk pracy.

Meble do biura, dodatkowe wyposażenie, dodatki i ozdoby

Dodatkowe wyposażenie, czyli dodatki i ozdoby, to nie mniej istotne elementy aranżacji wnętrza, co meble biurowe. Tengo to nie tylko dystrybutor mebli biurowych. Oprócz krzeseł biurowych, biurek, praktycznych szafek i półek, w projekcie wnętrza uwzględniamy również wszystkie pozostałe elementy wnętrza. To realne przedmioty, które zamówimy i zamontujemy w Twoim biurze. Dzięki temu oddajemy wnętrze gotowe do użytku, w którym, brakuje tylko Ciebie i Twoich pracowników.
Jesteśmy przekonani, że w dzisiejszych czasach biuro to nie tylko biurka i krzesła ustawione w pomieszczeniu. Dbamy o to, by nasze projekty wnętrz komercyjnych miały świetną akustykę, były wypełnione zielenią i zapewniały najlepsze warunki do efektywnej pracy.

Poza wyposażeniem w przeróżne dodatki i ozdoby do biura zadbamy też o niezbędne wyposażenie elektroniczne (RTV, AGD, systemy komunikacyjne), sprzęt do prezentacji i rozwiązania informatyczne pozwalające na sprawną pracę. Znamy wszystkie współczesne technologie, m.in. pozwalające stworzyć efektywne stanowiska pracy typu hot desk.

Szukasz funkcjonalnego projektu biura?

Skontaktuj się z TENGO

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasi projektanci chętnie podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem i odpowiedzą na wszelkie pytania. Zapraszamy zatem do kontaktu - stwórzmy wspólnie przestrzeń, która inspiruje!
Porozmawiajmy o Twoim projekcie!
Zapoznaj się z naszym portfelem komercyjnych projektów.
1200 m²
1808  m²