Tablice Cascando to nie tylko miejsce do zapisywania notatek

Wyobrażasz sobie nowoczesne biuro bez białej tablicy? Produkt ten jest niemal nieodłącznym narzędziem pracy wielu osób. Zapisujemy tam swoje pomysły. czy mocujemy do tablicy przydatne notatki. Treści zapisywane na białej tablicy są przydatne podczas spotkań zespołów lub z klientami. Nie musi być to jednak nudny element wyposażenia wnętrza. Udowadniają to tablice Cascando - są stylowe, mobilne, funkcjonalne, a to nie koniec ich zalet! Teraz produkty Cascando mogą znaleźć się w projektach Tengo, dowiedz się o nich nieco więcej.
Białe tablice Cascando - więcej, niż przestrzeń do pisania
Najczęściej spotykane w biurach białe tablice mają po prostu być praktyczne i tanie. Cascando zdecydowanie inaczej doszło do projektu tego jakże przydatnego przedmiotu. W aranżacji przestrzeni biurowej białe tablice Cascando stają się prawdziwą ozdobą. Nie tracą jednak nic ze swojej funkcjonalności - mają sporą powierzchnię do pisania, czy mocowania notatek, obrazków i zdjęć. Holenderski producent zadbał też o takie szczegóły, jak miejsce do odłożenia gąbeczki i markerów.
Warto dodać, że tak solidnie wykonane białe tablice Cascando mogą też być użyte w roli przegrody przestrzeni w biurze. Dzięki nim możemy więc uzyskać nieco więcej prywatności. Nie bez znaczenia są też ich walory akustyczne - umieszczenie tego przedmiotu w większym pomieszczeniu (np. sali konferencyjnej, biurze open space) pozwala ograniczyć echo i zmniejszyć natężenie niepożądanych hałasów. Właściwości akustyczne tablic Cascando uzyskano między innymi dzięki zastosowaniu tapicerowanego tyłu i boków. Nie musimy chyba dodawać, że taka tablica wygląda po prostu pięknie!
Mobilne tablice suchościeralne Cascando
Często w biurach biała tablica mocowana jest na stałe do ściany. To najtańsze rozwiązanie, które niezbyt dobrze wygląda, ma też pewne ograniczenia. Tablice suchościeralne Cascando mają zamocowane koła. Mobilność jest ich wielkim plusem. Możemy bez problemu przesuwać ten przydatny przedmiot w niemal dowolne miejsce - tam, gdzie aktualnie tablica jest potrzebna. Nie ma też więc potrzeby zamawiania tablic do każdej salki konferencyjnej, czy gabinetu.
Opcja prostego przemieszczania tablic Cascando sprawia też, że zapisane na nich treści zawsze będą dobrze widoczne. Ustawiając tablicę pod w odpowiednim miejscu unikniemy m.in. niekorzystnego odbicia światła, czy konieczności patrzenia na tablicę pod dużym kątem. Niezależnie od kąta padania promieni słonecznych możemy też zachować komfort użytkowania - bez konieczności zasłaniania okna.
Wiele opcji konfiguracji białych tablic Cascando
Niekwestionowanymi zaletami tablic suchościeralnych Cascando są ich świetny wygląd, wysoka jakość wykonania, praktyczność i właściwości akustyczne. Warto też jednak podkreślić, że możemy w dużym stopniu dopasować je do swoich potrzeb i oczekiwań. Zamawiając białą tablicę na kołach Cascando możemy nie tylko wybrać jeden z kilku modeli.
Klienci mają także bowiem opcję zmiany wielkości (wysokości i szerokości) tablicy. Dzięki temu dość płynnie przechodzimy od kompaktowej tablicy do o wiele większej, z dużą powierzchnią do wpisywania treści. Biała tablica magnetyczna może znaleźć się z jednej lub obu stron produktu. Możemy też zupełnie z niej zrezygnować, wtedy otrzymujemy estetyczną przegrodę przestrzeni. Możliwości konfiguracji zależą od wybranego modelu. Cascando Pillow Space Whiteboard mamy spore możliwości zagospodarowania boków tablicy. Możemy tam umieścić półki, miejsce na broszury, zamykaną szafkę, a nawet drążek do wieszania ubrań.
Oczywiście, poza kwestiami praktycznymi mamy też wpływ na design tablic. Wybieramy spośród wielu rodzajów materiałów tapicerskich. Każdy z nich jest dostępny w kilku lub kilkunastu kolorach. Możliwości personalizacji tablic Cascando są więc niemalże nieograniczone!
Nie tylko tablica, ale też statyw na ekran lub TV
Ta opcja jeszcze bardziej zwiększa praktyczność tablic Cascando. Na tylnej części tablicy można zamontować statyw do powieszenia telewizora lub ekranu. Dzięki temu obracając tablicę możemy korzystać z białej tablicy lub uruchomić prezentację multimedialną (albo film, czy też wyświetlić grafikę). Taka multimedialna białą tablica doskonale sprawdzi się we wnętrzach salek konferencyjnych lub w gabinetach.
Także w projektach wnętrz mieszkalnych nierzadko korzystamy z możliwości, jakie dają nowoczesne i praktyczne tablice Cascando Whiteboard. Przydają się w szczególności, gdy chcemy stworzyć w domu komfortowe biuro(home office). Są też dobrym sposobem na estetyczne podzielenie przestrzeni.
Meble biurowe Cascando doskonale do siebie pasują
Każdy produkt Cascando to małe dzieło sztuki. Już jedna sztuka może wprowadzić sporo charakteru do wnętrza biura, zapewniając też sporą praktyczność. Warto jednak wiedzieć, że holenderska marka posiada spójnie wyglądające serie produktów. Większa liczba produktów Cascando może więc wyglądać razem po prostu doskonale! Uzupełnieniem dla stylowych białych tablic Cascando mogą być między innymi panele akustyczne, wieszaki na ubrania, stoliki lub meble do siedzenia.
Chcesz lepiej poznać meble i akcesoria biurowe Cascando? Skontaktuj się z nami! Zaproponujemy Ci, jak wykorzystać niebanalne przedmioty w projekcie wystroju biura lub innego wnętrza o charakterze komercyjnym. Meble Cascando mogą być też stosowane na wyposażeniu mieszkań i domów - wszędzie tam, gdzie udany design ma iść w parze z dużą praktycznością.