Meble Narbutas

Narbutas to nowoczesna i innowacyjna międzynarodowa firma z siedzibą na Litwie. Narbutas specjalizuje się w projektowaniu i produkcji mebli biurowych oraz mebli związanych z przestrzeniami publicznymi. Narbutas współpracuje z klientami i partnerami z całego świata oraz realizuje projekty we współpracy z profesjonalnymi projektantami o międzynarodowej renomie.

Biurka

Jakie powinno być dobre biurko do pracy? Odpowiednio duża powierzchnia blatu, nowoczesne rozwiązania, czy stylowy design to tylko niektóre z jego cech. Niezależnie od tego, jakiego chcemy użyć biurka do biura, z pewnością znajdziemy je w portfolio Narbutas. Każdy z proponowanych przez tego renomowanego producenta produktów charakteryzuje się wysoką jakością.
Narbutas stosuje bowiem jedynie sprawdzone rozwiązania i materiały z górnej półki. Metalowa konstrukcja jest niezwykle wytrzymała i zaprojektowana w ergonomiczny sposób. Biurka mogą mieć blat wykończony na wiele sposobów, a nawet dodatkowe, tapicerowane panele akustyczne. Przez wiele lat swojej działalności mocno dopracował biurka, projektanci Tengo chętnie więc używają ich w swoich realizacjach.
Myślisz o naprawdę ergonomicznym i wielofunkcyjnym biurku? W celu zapewnienia komfortu pracy przez długi czas proponujemy biura z regulacją wysokości. Mogą być sterowane elektrycznie lub manualnie. W obu przypadkach dostosujesz wysokość biurka do swoich preferencji. Regulowane biurko pozwala również łączyć pracę na siedząco i stojąco. Zmiana wysokości trwa tylko kilka chwil i nie wymaga użycia siły.
Osoby, które spróbowały pracy w ten sposób, często nie wyobrażają już sobie powrotu do “zwykłego” biurka. Możliwość zmiany pozycji podczas pracy to jednak nie tylko poprawa komfortu. Pozwala też zwiększyć produktywność, zmniejszając zmęczenie w pracy. Wielogodzinna praca na siedząco nie jest też dla nas zdrowa, biurko z regulowanym blatem rozwiązuje także ten problem.
Nie sposób pominąć sporej możliwości personalizacji biurek. Dzięki niej są nie tylko funkcjonalne, ale też wyglądają bardzo dobrze. W projektach wnętrz komercyjnych realizowanych w Tengo możemy więc dość dowolnie dopasować kolor blatu, nóg, czy blendy pozwalającej zwiększyć prywatność podczas pracy. Tapicerowane przegrody mają też inne zalety - poprawiają akustykę, czy pozwalają łatwo przymocować do nich notatki lub zdjęcia.

Krzesła biurowe

.
Poza biurkiem podstawowym wyposażeniem stanowiska pracy jest krzesło biurowe. Także w tym przypadku Narbutas ma wiele do zaoferowania. Podczas projektowania konstrukcji krzeseł największy nacisk położono na ergonomię i zdrowie w pracy. Fotele biurowe mają odpowiednio wyprofilowane siedziska i oparcia. Można je też w prosty sposób regulować. Poza opcją zmiany wysokości, czy kąta pochylenia oparcia, możemy też dostosować położenie podłokietników, wysunąć siedzisko i ustawić inne opcje (w zależności od modelu krzesła). Każdy pracownik, niezależnie od swojego wzrostu i postury, z pewnością znajdzie więc optymalną pozycję.
Praca na siedząco może być obciążeniem dla naszego ciała, nie tylko kręgosłupa. Wygodne i optymalnie zaprojektowane krzesła biurowe Narbutas pozwolą uniknąć problemów z kręgosłupem. Wygodne krzesło poprawia komfort, co wprost przekłada się na jakość pracy i zadowolenie z niej.
Fotele do biura są nie tylko projektowane i wytwarzane w bardzo przemyślany sposób. Do ich produkcji używa się jedynie materiałów i tworzyw wysokiej klasy. Dzięki temu krzesła biurowe są nie tylko bardzo wytrzymałe, ale też łatwe w czyszczeniu i przez długi czas wyglądają jak nowe. Każdy produkt marki jest przed dostarczeniem do Klienta wnikliwie testowany. Zanim trafią do Twojego biura, wszystkie produkty Narbutas muszą też spełnić rygorystyczne normy podczas kontroli jakości. Zawsze możesz też liczyć na gwarancję obejmującą towary zamówione z Narbutas.
Projektując reprezentacyjne pomieszczenia często korzystamy z krzeseł gabinetowych Narbutas. Poza ergonomią i wygodą są również niezwykle eleganckie. W portfolio Narbutas znajdziemy również wysokie krzesła obrotowe - z oparciem lub bez. Duży wybór krzeseł i foteli do biura sprawia, że wnętrze Twojego biura może być nie tylko ergonomiczne i funkcjonalne, ale też wyjątkowe.
Wygląd wnętrza Twojego biura może być naprawdę nietuzinkowy także dzięki możliwości personalizacji krzeseł. Możemy zmienić sposób wykończenia podstawy, wybrać opcję z kółkami lub stałymi nogami, czy dobrać idealną tapicerkę.

Meble tapicerowane

.
Każde wnętrze komercyjne warto wyposażyć też w tapicerowane meble. Sofy i fotele są nie tylko bardzo wygodne. Doskonale uzupełniają wystrój wnętrza, także ze względu na możliwość dopasowania sposobu wykończenia i użytych materiałów do wizji projektanta i preferencji naszego Klienta. Różne kolory, kształty i wielkość mebli pozwalają optymalnie wykorzystać przestrzeń. Możliwości personalizacji mebli tapicerowanych przydają się w celu spełnienia indywidualnych potrzeb każdego Klienta Tengo.
Tapicerowane meble biurowe sprawdzą się doskonale w każdym pomieszczeniu. Często trafiają do przestrzeni, z których korzystają klienci - do wnętrza recepcji lub poczekalni. Poza wygodą muszą więc być trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Właśnie takie są fotele i sofy Narbutas - zawdzięczamy to wysokiej jakości tapicerką. Meble wypoczynkowe do biura nierzadko są wykorzystywane również przez jego pracowników. To doskonałe miejsce na odpoczynek w trakcie pracy.
Wygodne sofy i obszerne fotele tapicerowane warto też uwzględnić w projekcie biura open space. Takie meble mają bowiem doskonałe właściwości akustyczne. Zmniejszają pogłos i zauważalnie redukują poziom hałasu. Tapicerowane meble biurowe wyglądają przy tym bardzo dobrze, W pomieszczeniach i biurach o dużej powierzchni warto też zastosować nie pojedynczą kanapę lub kanapę, a sofę modułową. Pozwoli to uzyskać pożądany kształt i wypełnić dużą przestrzeń. Oczywiście, takie rozwiązanie zapewni też sporo miejsc do siedzenia lub odpoczynku.
Meble tapicerowane zapewniają optymalną ergonomię, wygodę, a także funkcjonalne rozwiązania. Mogą być wyposażone w praktyczne stoliki, występują też w wersji z oparciem lub bez. Niektóre fotele i sofy (także modułowe) dostaniemy też z dodatkowymi przesłonami. Zapewniają sporo prywatności, zmniejszają poziom hałasu. Wszystko to wpływa na większy komfort korzystania nie tylko z mebli, ale też całego biura.

Meble do recepcji

.
W wielu biurach, hotelach i urzędach recepcja pełni bardzo reprezentacyjną funkcję. Powinniśmy więc zwrócić szczególną uwagę na jej przemyślany projekt. Poza kwestią wyglądu równie ważna jest jednak funkcjonalność. Trzeba w końcu zadbać nie tylko o osoby odwiedzające recepcję, ale też jej pracowników. Praktyczna recepcja powinna być jednocześnie nowoczesna, szczególnie jeśli chodzi o możliwość estetycznego i funkcjonalnego podłączenia komputerów, monitoringu, czy telefonu.
Projektowanie wnętrza recepcji można zacząć od doboru odpowiedniej lady recepcyjnej. Zwykle to dominujący mebel, do którego możemy następnie dobrać inne elementy wyposażenia i wystroju. W portfolio Narbutas znajdziemy kilka gotowych rozwiązań, a także meble na wymiar. W celu dopasowania mebli recepcyjnych do potrzeb konkretnego wnętrza i firmy możemy dość dowolnie dobrać kształt i wymiary lady.
Osoby pracujące na recepcji Twojej firmy będą mogły skorzystać z wygodnego krzesła. Nie zapomnimy też o odpowiedniej liczbie miejsca do przechowywania. Pomogą w tym szafki, regały, czy kontenerki. Część z nich może posiadać zamknięcie na klucz - to szczególnie istotne w przypadku miejsc dostępnych dla większej liczby osób. W bezpośrednim sąsiedztwie lady recepcyjnej możemy zaplanować magazyn szyty na miarę potrzeb Twojej firmy. Pracownicy recepcji będą mogli dzięki niemu wygodnie korzystać z segregatorów, dokumentów, drukarki i pozostałych ważnych przedmiotów lub sprzętów.
Rozbudowane portfolio pozwoli też dobrać inne wygodne meble na recepcję - kanapy, sofy, krzesła i stoły dla gości. W miejscach użyteczności publicznej, czy w licznie odwiedzanych recepcjach projektanci Tengo zawsze stawiają na wytrzymałe meble, które są przy tym łatwe do utrzymania w czystości. Produkty spełniają oba te wymagania, są przy tym niezwykle funkcjonalne i piękne. Uzupełnieniem projektu wnętrza recepcji mogą być natomiast panele akustyczne i ścianki działowe. Redukują poziom hałasu, możemy przy tym nadać wnętrzu nieco indywidualnego charakteru.