MEBLE NOTI

MEBLE NOTI
NOTI to marka mebli produkowanych w Polsce, istniejąca na rynku od 18 lat. Kryje się pod nią nie tylko odpowiedzialne projektowanie, ale przede wszystkim rodzinna historia. Od 2005 roku założyciel firmy Ryszard Balcerkiewicz konsekwentnie realizował swoją zasadę „po pierwsze design”, tworząc meble o ponadczasowej, prostej, eleganckiej formie, stawiając na ich funkcjonalność, komfort i trwałość.
Myślisz o wyposażeniu swojego biura w meble wysokiej jakości? Marka Noti to jeden z liderów w branży mebli biurowych. Projektanci Tengo chętnie uwzględniają je więc w planach aranżacji wnętrz komercyjnych. Wygodne i funkcjonalne meble Noti sprawdzą się również w domowych biurach (home office), a także w urzędach, recepcjach, hotelach, czy salach konferencyjnych

Praktyczne biurka

W procesie projektowania wnętrza, kluczowym elementem jest wybór biurek. Nie tylko spełniają funkcjonalne wymagania, ale także dodają estetyki przestrzeni. Biurka wyróżniają się swoją wytrzymałością, a także ponadczasowym designem. Ich duże blaty i praktyczne rozwiązania sprawiają, że są idealnym wyborem do nowoczesnych biur. Dodatkowo, bogate możliwości personalizacji oraz różnorodność dostępnych sposobów wykończenia pozwalają dostosować zamówione w Noti meble do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Krzesła

Duży wybór krzeseł biurowych marki Noti pozwoli wybrać optymalny model do każdego wnętrza. Wygodne, trwałe i dobrze wyglądające krzesła biurowe mogą być wykończone na naprawdę wiele sposobów. Noti produkuje je z metalu, drewna, sklejki i tworzyw sztucznych. Krzesła są solidne, a funkcjonalność jest efektem niemal 20-letniego doświadczenia. Aby spełnić wszystkie potrzeby i oczekiwania użytkownika, Noti ma zarówno krzesła do pracy przy biurku, jak i idealne rozwiązania do poczekalni, recepcji lub sali konferencyjnej.

Krzesła tapicerowane

Tapicerowane krzesła konferencyjne są naprawdę komfortowe. Producent zadbał przy tym o to, aby utrzymanie ich w czystości było proste. Krzesła tapicerowane są przy tym wykonane z materiałów wysokiej jakości. Praktyka pokazuje, że są bardzo trwałe. Ponadczasowa stylistyka sprawia natomiast, że przez wiele lat zarówno meble, stoliki, jak i inne meble wyglądają naprawdę nowocześnie. Projektanci Tengo chętnie korzystają z możliwości sporej personalizacji krzeseł tapicerowanych. Dobieramy kolor, kształt i materiał tapicerki do każdego projektu wnętrza i indywidualnych oczekiwań naszych Klientów.

Zadbaj o komfort akustyczny - Soundroom

Krzesła, stoliki, szafy i inne meble to nie wszystko. W każdym projekcie wnętrza komercyjnego staramy się uzyskać optymalne warunki akustyczne. Wprost wpływają na komfort pracy i przyjemność z przebywania w danym miejscu. Często idealnym rozwiązaniem jest Soundroom Noti. Jest wygodnym miejscem do siedzenia, w którym można porozmawiać, odbyć rozmowę telefoniczną lub po prostu odpocząć. Nie słyszymy przy tym zbyt wielu dźwięków, dobiegających z drugiej strony akustycznej przegrody. Uzupełnieniem Soundroomu mogą być panele akustyczne, a także mobilne przegrody.