MEBLE PROFIM

MEBLE PROFIM

Firma Profim to polski lider w dziedzinie projektowania i ergonomii foteli biurowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Są świadomi ogromnego wpływu, jaki fotele mają na zdrowie, dobre samopoczucie i komfort pracy użytkowników. Misją Profim jest ustanowienie standardów zdrowego i efektywnego siedzenia.
Producent Profim to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich marek. Biurowe krzesła, fotele, sofy i znacznie więcej mebli Profim znajdziemy dziś w biurach, hotelach, restauracjach i innych przestrzeniach na całym świecie. Nic dziwnego, fotele biurowe, czy krzesła konferencyjne łączą praktyczność, trwałość i atrakcyjną cenę.

Profim krzesła

Krzesła biurowe producenta Profim są chętnie wybierane przez projektantów Tengo. Duże możliwości personalizacji daje spora liczba dostępnych modeli biurowych krzeseł, a także dobór ich kolorów, czy sposobu i materiału wykończenia. Co więcej, producent Profim ma też wytrzymałe krzesła konferencyjne. Kupując wyposażenie biura w jednej firmie możemy natomiast obniżyć cenę zakupu. Mamy też pewność, że poszczególne meble będą ze sobą świetnie współgrały, na przykład pod względem stylistyki, użytej tkaniny, czy innych materiałów.
W przypadku krzeseł konferencyjnych i foteli biurowych bardzo dużą rolę odgrywa oczywiście ergonomia. Wybierając je z oferty Profim mamy pewność, że fotele dla Twoich pracowników, czy klientów będą nie tylko wygodne, ale także w pełni bezpieczne i trwałe

Fotele Profim

.
Co charakteryzuje fotele biurowe tej marki? Profim to producent krzeseł biurowych z ogromną możliwością regulacji. To kluczowe dla optymalnego ustawienia fotela przez konkretną osobę. Dziś coraz więcej osób spędza wiele godzin przy biurku. Dla nich wygodne i ergonomiczne fotele biurowe to gwarancja pozostania w dobrym zdrowiu przez długi czas.
Także w przypadku foteli biurowych cena to ważna kwestia. Zwykle wyposażając wnętrze biura musimy w końcu zamówić wiele mebli tego typu. Niska cena wyposażenia marki Profim jest więc dla nas sposobem na obniżenie kosztu całej realizacji. Pozostałe w ten sposób środki mogą pozostać w Twojej firmie. Możesz też przeznaczyć je na dodatkowe elementy aranżacji wnętrza biura - panele akustyczne, czy też budki telefoniczne.

Profim sofa

Producent Profim produkuje nie tylko wygodne fotele, ale także inne meble tapicerowane (meble miękkie Profim). Duży wybór sof i kanap pozwala znaleźć do
Dlaczego sofa to doskonały dodatek do każdego wnętrza? Czy to w mieszkaniu, czy w biurze (lub innej przestrzeni komercyjnej) fotele i sofy mają więcej zalet, niż tylko więcej wygodnego miejsca do siedzenia. Tapicerowane meble producenta Profim stają się również atrakcyjnym dodatkiem pod względem wyglądu. Sofy i obszerne kanapy mają również dobre właściwości akustyczne. Pochłaniają niepożądane fale dźwiękowe, obniżając poziom hałasu w pomieszczeniu. Z tego względu warto użyć ich w takich miejscach, jak biura open space, recepcja, wnętrze dużej restauracji, urząd, itp. W dodatku w przypadku wszystkich mebli Profim ich cena jest kolejnym, bardzo ważnym atutem.